Peenise pikkus. 10.05.18 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere
Probleemiks liiga pikk peenis. Ja vahekorras olles teeb naisele haiget ja tal sellest psühholoogiline trauma. Ning ei julge kuna kardab haiget saada.
Pikkuseks 21 cm kanti. Koos oldud 7 aastat. Ja see probleem läks eriti hulluks peale esimest sünnitust ja peale teist veel rohkem.
Ning selle tulemusena suhe ohus.
Kas on olemas mingeid lõikusi või midagi, et väiksemaks saada? Või muid lahendusi? Aga samas on olnud väga üksikuid kordasid kus ei ole valus. Aga neid üksikuid ainult.
Vaja oleks hädasti abi.
Olen ise valmis kõiki lõikusi või asju tegema, et ei oleks seda probleemi.

Suured tänud vastuse eest

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Pöörduge palun meestearsti poole, et ta vaataks üle. Selge pole Teie juures see, kas 21 cm on erekteerunud penis.
Terv. Lemme Haldre