urineerimishäired 14.08.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on vahest, ja aina tihedamini hakkab see välja lööma, selline jama, et peale naisega vahekorda, mingi 15 min möödudes, lähen hädale ja urineerimise ajal on valus ja uriini eriti ei tulegi. Umbes viie minuti pärast tuleb jälle suur häda, lähen ja jälle valus ja ei tulegi eriti midagi ja niimoodi mitu korda. Kardan, et on eesnäärmega mingi häda, äkki pärilik, sest minu isa ja vanaisa hakkasid umbes 50- selt (ise olen 23) öösiti allalaskma, kardan, et mul on need esimesed märgid, ja mina ei taha, et minuga selline asi juhtuks. Pean äkki kuhugi uuringutele minema, või oskate mulle mingit ravimit või näpunäidet anda.
Tänan

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kaebuste järgi võib arvata et Teil on eesnääre põletik. Soovitan pöörduda meie kliinikusse uuringutele. Mingi ravimeid interneti kaudu pimedasti mina ei oska soovitada. Võtke ühendus meie registratuuriga ja tulge visiitile. Soovin edu Vladimir Vihljajev