suguelu 09.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

elan elukaaslasega koos ja meil on laps -8 kuune. meil pole seksuaalelu olnud poolteist aastat ja see häirib meid mölemaid. mees väidab, et temal koik korras, aga mina ehk pole atraktiivne.et tal eelnevate naistega probleem olnud, et tüdineb ära, aga minuga ta ei taha kooselu löpetada, vaid soovime asja käsile vötta, kuidas saaksin mina olla talle atraktiivsem, temas tekitada seda tunnet, kas on ehk mingeid ravimeid, vi mida mulle soovitate?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kõige parem kui leiate võimalusi ja pöördute seksuoloogi juurde, kes pakkub mingi levendusi sellest olukorrast. Kuna foorumil suhtlemise võimalused on minimaalsed, ma ei oska teil selgitada 2-3 lauses mida tasub teha selles situatsioonist. Vladimir