Naise kliitor 14.01.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Kui mina mehena teen naisele liiga valusasti suuseksi.. (Kliitor on järgmine päev kaks-kolm korda tavaolekust suurem ja väikesed haavandid on ka), kas siis võib edasi levida mõni suguhaigus?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Midagi on viltu. Nähtavasti teie teete temale suuseksi liiga intensiivselt, või temal liimakestad liiga õrnad ja tundlikud. Soovitan teha vaheaega, vähemalt 2-3 nädalad ja edaspidi olla ettevatlikult. Üldjuhul suuseksiga ei levi suguhaigused. Vladimir