potentsi probleemid 08.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

oleksin väga tänulik,kui oskaksite mingeid vitamiine või toitumist soovitada!olen 38a.ja minu probleem on mitte piisav erigreerumine!selline tunne,et vaim on valmis,aga liha nõder!5a.olen nüüd täielik karsklane,kuid suitsetan!püsipartner puudub,kuigi septembrini olin 10kuud kooselus!sellel ajal oli seks suht normaalne,kuigi naine pidi kandma minu erutuse tõstmiseks ka sekspesu ja sukki!kahjuks lõppesid tunded!peale seda oli lühikese ajaga 4partnerit ja erektsioon oli enam-vähem,kuid orgasmi saavutamisega oli probleeme!siis oli ka mõni mitteseksikas partner ja vahekord oli ikka täielik jama,ehk ainult algul oli natuke kõva!nüüd käin jõusaalis,joogas ja ujumas!võtan E-vitamiini ja kuskilt soovitati peedi ja sidrunimahla segu!ma ei ole päris kindel,et tegu on ainult armastuse puudumises!ka onaneerimise ajal pole erektsioon piisav,ainult hommikuti ehk!vabandan veel kord,et tülitan Teid,aga spetsialisti abi oleks siiski usaldusväärne!ette tänades R!

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere R.
Soovitan proovida ravimeid nimega Levitra või Viagra, mis tugevdavad erektsiooni. Need ravimid on saadaval retsepti alusel. Retsepti võite saada perearsti käest või tulla minu vastuvõtule Elite Erakliinikusse Tartus. Tervitades L. Haldre