Ei lähe kõvaks.. 06.04.15 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. milles võib viga olla kui seksi ajal ei lähe peenis kõvaks ja on selline pooleldi kõva? Vahepeal vajub täitsa ära ja siis mingil hetkel on jälle selline pool kõva. Mida saab kodustes tingimustes ise ära teha selle parandamiseks või on siiski vaja vastava arsti vastuvõtule?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Põhjused võib olla väga palju, näiteks et verevarustusega probleemid, tähendab et verd õigel ajal ei tule kohale või voolab sugutist välja. Mõnikord segavad ka psühholoogilised mured. (näiteks mõtlete sellest väga palju). Igal juhul ma soovitan ikka pöörduda spetsialisti uurde ehk tulla arsti vastuvõtule. Omal pool Teie võite parandada elustiili ehk mitte suitsetada, mitte kuritarvitada alkoholiga, korralik puhata, soovitav füüsiline aktiivsus (mitte ainult raske füüsiline töö), vaid spordi harjumised kõhu ja jalalihase jaoks. Igal juhul kindlasti saame aidata!