erektsooni häire 13.11.14 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere mure selles ,et ei taha eriti kõvaks minna ja kui läheb siis läheb kiirelt lahti....millest peaks alustama kas arsti juurde minema ? või saab ka abi näiteks mingitest käsimüügi ravimitest.....seksuaal elu kannatab selle käes tahaks sexida aga ei lähe kõvaks ..ette tänades

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Sellele küsimusele väga raske vastata kirja formaate raamis, kuna põhjused võivad olla väga erinevad (sõltuv vanusest, üldtervisest, vererõhust, kehakaalust, teiste haigusest, ravimitest, toidust jne). Muidugi ma soovitan pöörduda arsti juurde, parem androloogi vastuvõtule, millest käigus teostatakse kõik vajalikud uuringud ja pakutakse ravi. Esmaabiks võite proovida 2 kuu jooksul vitamiinid, näiteks Wellman 50+, või Wellman Conception, mis sisaldavad vajalikud mineraalained – Zink, Seleen, vit E jne.