Halb erektsioon 30.09.14 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mõnda aega on häirinud erektsiooni probleemid. Erektsioon toimud, aga mõne aja möödudes kaob erektsioon ära.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Põhjusest võib olla väga palju – kas närvisüsteemi poolsed, nn. psühhogeensed või verevarustusega seotud probleemid – nn. vaskulaarsed. Võivad olla veel kümneid põhjuseid. Soovitan pöörduda arsti vastuvõtule, räägime pikemalt, siis teostatakse vajalikud uuringud ja pakutakse leevendusi võimalused. Igal juhul on erinevad ravi võimalused aga reeglina saab aidata!