erektsioon 13.02.14 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere käisin 17 jaanuar teie juures vastuvõtul, kirjutasite välja mulle cialis tbl 20mg ja vasonit retard prolong tbl 600mg. Cialist võttes oli kõik super(ostsin 1 korra 2 tbl rohkem pole, kuigi kirjutasite völja 3 retsepti), püsis hästi aga peenis oli erektsioonis vertikaalne kuigi rääkisite, et peaks olema püsti. Unustasin ka mainida, et mul ei ole hommikusi erektsioone, siiani pole olnud, kergelt suurem on küll aga kõva küll pole. Ja pealegi mulle tundub, et peenise suurus on kord väga normaalne ümbermõõt ikka 11 ja peale ja teinekord on ümbermõõdult ainult 10-10,5cm pikkus jääb ikka 8-12cm vahele, miks see nii palju kõigub? Kas see oleneb enda tujust ka? kui rõõmus siis suurem ja kui õnnetu siis väiksem? Kas äkki see mõjutab ka, et uuesti suitsetama hakkasin? Ette tänades!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Soovitan Teile võtta lõpuni väljakirjutatud ravimid (Vasonit), mis tavaliselt hästi mõjutab. Kindlasti soovitan loobuda suitsetamist. Suitsetamine üldse on väga kahjulik tervisele ja muidugi verevarustusele, millest on seotud erektsioon meestel! See et suguti kord on suurem või väiksem ka seotud ergutusest, tujust ja jälle verevarustusest. Kõigil meestel on hommikune erektsioon mitte iga hommik ja ei pruugi olla tais! Olemas ajaperioodid et see üldse kaob ära, siis ilmub uuesti. Tavaliselt tagasi siis kui mees on korralik puhatud ja hästi magatud. Vajadusel võin väljakirjutada Cialis veel juurde.