Erektsioon 27.09.13 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Lugu järgmine, mulle tundub, et mul on erektsiooniga probleeme. Viimati seksisin 2 kuud tagasi (juuli - august olin vahekorras umbes 8 korda) enne seda olit üheöö suhe märtsis ja enne seda 2012 märtsis. Masturbeerin päris tihti, st nädalas 5-10 korda ikka. Siiis nagu väga probleemi pole, peenis püsib kõva ja kõik okei. Kaine peaga seksides erektsioon püsib, aga mulle tundub, et on nagu natuke pehme ja saan ilusti lõpule, ikkagi tundub, et asi ei ole õige. Alkoholi tarvitades on asi jama, väga purjus peaga võib nühkida küll, aga ei saa lahti, enne vajub ära. Viimati augustis jõin 2 õlut ära, enda arust päris kaine ja hakkasime seksima tüdrukuga. Algul oli super, aga siis läks järsku pehmemaks (pool kõva umbes). Kas asi võib olla selles, et enne seda olin liiga kaua ilma seksita olnud või siis masturbeerin ja vaatan pornot liiga tihti ( tavaliselt vaatan anaalseks videosid, lugesin internetist, et porno võib erektsiooni ära rikkuda, st ei eruta enam tavaline seks, vaid tahaks midagi muud proovida?)? Ja ma ei suuda lihtsalt mõeldes endal kõvaks ajada, kui katsun ja mõtlen, siis saab, aga siis ka umbes 80% kõva. Ja veel üks asi, mulle tundub ka, et mu peenis oleks nagu väiksemaks jäänud natuke. Vahel on normaalse suurusega, aga vahel nii väike. Vabandan segase teksti pärast, aga loodan, et saate aru. Rääkides oleks asi lihtsam...

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Esipilgu järgi Teie probleemid on puht psühholoogilised. Järjest vastata et esimeseks, kuna regulaarne seksuaalne elu ei toimu, siis päris võimalik et erektsioon ei ole pidevalt püsiv kõva. Alkoholi tarvitades s enamusel meestel erektsioon on nõrgem ja just mured seemnepurskega , ega ei saa lahti või vajub ära. Teiseks et kuritarvitada masturbatsiooniga koos porno vaatamisega ei ole eriti soovitav, kuna hiljem võivad tulla probleemid tavalise seksiga. Kolmeks penis füüsiliselt ei saa väiksemaks muututa. Tema suuruse hindamine on väga suhteline ( subjektiivne) ja seotud tujuga ja muidugi seksuaalse erutusega. Lõpuks olen nõus dr. Punabiga et proovige leida endale püsiv partnerit ja mõne kuu jooksul Teie seksuaalne elu muutub tunduvalt paremaks!