Probleem erutusega 03.07.12 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mul on uus värske suhe naisega, vanus 32. Ta on väga ilus, ilusa kehaga ja kõik on ideaalne. Ta erutab mind ja kõik nagu toimib, aga kui jõuame riidest lahti võtta, et vahekorda astuda, siis kukub minul ära ja peenis ei erutu. Oleme saanud seksida ka, aga erutusega on probleeme. Olen lõpetanud hiljuti 7 aastat kestnud vabaabielu ja siis ega ka varem 16 aastat abielus olles ja üldse ei ole kunagi sellist probleemi olnud, et ei tõuse ja seks probleem oleks. Olen kogu aeg olnud suure seksiisuga ja pigem on probleem olnud, et ei suudeta mu isu täita. Kuu aega tagasi kui see suhe hakkas, siis esimene seks oli probleemideta ja hiljem hakkasid need tekkima. Ta oli küll peale esimest seksi kuu aega ära välismaal tööl ja nüüd nädal tagasi koju tulles, probleem üleval. Milles võib probleem olla? Kuidas seda lahendada?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Esimesena minu vabandused vastuste hilinemise eest, kuna oli puhkusel ja Eestist eemalt. Sarnased probleemid on meeste maailmas väga levinud ja eriti siis kui naispartner väga meeldib. Need on pigem psühholoogilised mured. Ilmuvad tihti koos partneri vahetusega. Füüsilised Teie nähtavasti heas vormis (terve). Õnneks olemas efektiivsed lahendused – erektsiooni ravimeid, mis mõjutavad ja parandavad verevarustust. Ravimid mees kasutab enne vahekorra mõned esimesed korrad. See kohe aitab ja toob juurde veendumuse tunned. Reeglina hiljem kaob vajadust need tabletid kasutada. Need on retsepti ravimeid, siis soovitan retsepti saamiseks pöörduda arsti poolt.
Veel kord minu vabandused ja kõige paremad soovitused. Vladimir