Tundetu peenis 01.06.10 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 22-aastane noormees ning mul on huvi, kas see on mingisugune ebanormaalsus ning millest see võib olla tingitud. Tavaliselt pärast esimest purset ei vaju ära ning hellaks ka ei muutu, pärast purset on sama kõva edasi. Ei ole tundlik, vaid pigem tuimem, aga see läheb mööda. Esimene purse annab just hoogu juurde. Lasen mingisuguse pausita edasi. Esimesest seemnepurskest saan ainult pool naudingut ning midagi jääb nagu puudu. See teine on kõvasti mõnusam. Kui pole pikemat aega saanud, siis võib järjest ikka päris mitu purset olla, ilma et mingisugust hellaks minemist või ära vajumist oleks. Enamikel meestel on ikka asi teisiti, et läheb pärast lahti minekut hellaks ja vajub ära ning nad vajavad mõnda minutit pausi. Olen mõelnud, et asi võib ka selles olla, et mul on suhteliselt kõrge vererõhk - alati 140 piires. Kui mõelda millelegi psühholoogilisele, siis ehk võib ka mingi asi olla selles, et võtan naist kellega olen, alati südame ja tunnetega. Armastan naist ka alati kaisutada ja hellitada. Sooviks infot selle kohta, see mind küll ei häiri, aga on ju siiski erinev.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Jah, see on erinev ja harva esinev, aga Teie ei ole ainuke. Oma kogemusest niisugused mehed olen näinud, vaid harva! Vähemalt see ei ole patoloogiat ja mingi tõve. Kõrgvererõhuga see ei ole seotud, vaid seda (vererõhu tõbi) kindlasti tasub uurida, ravida ja kontrolli alla hoida!
Soovin edu Vladimir