Seksuaalsuse probleem 10.04.10 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere
Mul on sellised probleemid, et ma ei saa orgasmi, peenis on valus masturbeerides. Endal mul tüdrukut pole olnud, olin 2 aastat homo (interneti vahendusel), siis pean kogu aeg (iseendale ja teistele) valetama, et olen aseksuaal, seksuaalterapeudile ma helistada või rääkida ei saa, kuna hakkan nutma ja kokutama ja hing jääb kinni, ainult kirjutada saan sellest. Antidepressandid ja antipsühhootikumid on kõik mu suguhormoonid ära hävitanud (kiima ma ei lähe), kaks korda olen seksinud oma elus - see oli ka raha eest ja esimest korda pidi naine mul otsast ära hammustama peenise, seksuaalkasvatus vanemate poolt on selline, et seda teha ei tohi, kuigi kõvaks läheb ja kõik. Impotent ma ei ole, masturbeerides ise suudan endal seemnepurske tekitada, vastassoo esindaja seda võimeline tegema pole, sest et usaldus on kadunud teise inimese vastu. Erootilisele massaažile ma minna ei julge, isegi purjus peaga mitte. Häbenen oma keha, ma ei julge naise ees riidest lahti võtta, kuna kardan, et ta pettub välimuses (kaalun praegu 109 kg, olen 7 päevaga 9 kilo juba alla võtnud). Siis, kui seksisin kümme aastat tagasi, siis tundsin et olen nagu pervert, et nii teen, et kui kõvaks läheb, siis samamoodi, vanemad mind ei aktsepteeri - sunnivad oma mõtteid pähe, et nii on õige. Üleüldiselt olen alaarenenud värdjas. Soovitage, mis ma tegema pean, muidu ma löön ennast lihtsalt varsti maha, ma ei kannata enam välja.
Ette tänades

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Inimesed ei saa endale vanemaid valida. Aga ma siiski arvan, et täiskasvnud inimene saab endale öelda, et "seda vanemate soovitust ja mõtet ma endale ligi ei lase, sest ma mõtlen elust teisiti". Minu soovitus on- olge teie ise. Kui tunnete, et teid tõmbavad rohkem mehed, siis leidke endale nende hulgast partner ja ärge "vägistage " ennast naistega. Kui tunnete, et olete naistest huvitatud, siis leidub kindlasti neid, keda huvitate rohkem teie ise ja mitte teie kehakaal. Vastan teile hetkel Kanadast. Kui ma siin ringi käin, siis näen siin inimesi, kes oma kehakaalust olenemata on rõõmsad ja naudivad partnersuhet.
Antidepressandid võivad Teid mingil hetkel aidata, kuid kõige tähtsam on öelda endale, et ma teen ise midagi iseenda jaoks.
Alustage sellest, et lähete peegli ette ja kiidate ennast kõigi nende asjade eest, mis Teile endale juurde meeldivad- nägu? kõrvad, lõug, naba?
Kui soovite minuga kohtuda, siis tulge ja kokutage palju tahate. Kõige tähtsam on see, et teete midagi iseenda jaoks. Sellest algab kõik muu.
Kõike head!
Lemme Haldre