Peenisest tuleb verd. 27.07.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!Meesterahval tuleb juba terve kuu vältel peenisest sperma asemel verd.Millega võiks tegu olla?Kas on tegemist mõne tõsisema tervise rikkega?35a.mees.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See et sperma on verine, räägib ainult sellest et nähtavasti olemas eesnäärme põletik ja (või) seemnepõiekese põletik, miile tulemusena on kohalik veresooned muutuvad hapraks. See ei ole ohtlik tervisele, aga seda on vaja ikka ravida, eriti arvestades et see kestab üle kuu ajast. Sellepärast soovitan pöörduda meie kliinikusse vastuvõtule uuringuks ja raviks. Soovin edu Vladimir