probleem spermaga 30.01.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere olen 17aasyane noormees ja on selline probleem spermaga et see hakkas juba mingi 4 aastat tagasi et alguses pärast mu venna surma ei leitnud ma muud lahendust kui hakkata pihkuriks ja praegu on asi siiani jõudnud et mingi iga nädala tagand läheb öösel kui ma magan ja mõtlen erootilisis unenägusi lahti ja hommikul on paha olla pärast et kas saab midagi teha selle vastu või mis kaasneb sellega. Praegu ei ole ma julgend kellelegi rääkida sellest veel.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See nii nimetakse ööine polutsioon (iseseisvalt seemnepurske, tavaliselt kaasneb just erootilist unenägusid). Meestel, kellel ei toimu regulaarne seksuaalne elu, eriti muidugi noortel, see nähtus tõiesti olemas, keskmiselt 2-3 korda kuu jooksul (sagedus on väga erinev). See ei ole mingi patoloogia ja perveersus. Hiljem, kui leiate endale naispartnerit, see ise kaob ära. Soovin edu, Vladimir