Lühike suguühe 26.08.08 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere !
olen 21.a noormees. Mul on probleeme sugueluga, kuna see on liialt lühikene. Toon esile siin mõned näited:
On juhtunud niimoodi, et juba nn. eelmänguajal tekkib seemnepurse. Isegi tütarlapse kõrval magades on peenis jäigastunud mõnikord, kuigi ei toimu mingit amelemist. Normaalne see igatahes ei ole. Millest see võib olla tingitud? Kas on olemas selleks mingeid ravimeid? või on lihtsalt see asi kuidagi inimeses endis kinni? Oleksin väga tänulik kui saaksin selle kohapealt kuidagi abi.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Teie probleem nimetakse enneaegne seemnepurse. Põhjusest võivad olla Teie erinevust - üleliigne tundlikkus või põletik sugusüsteemis (korraga mõlemad?). Soovitan tulla vastuvõtule. Teeme mingi testid ja uuringud - pakkume levendusi (selleks olemas mingeid ravimeid). Meie registratuuri number 5331 8008. Soovin edu Vladimir Vihljajev