varajane seemnepurse. 12.12.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Viimasel ajal on tekkinud mure vahekorraga.Tekib seemnepurse liiga vara ja peenis väsib ära,aga naisel pole midagi veel.Enne sellist muret polnud,võis tekkida kiirelt esimene purse ja peenis jäi kõvax edasi,nüüd aga vajub kohe ära,milles mure,eelnevalt kestab vahekord nüüd ainult oma 5 minutit,kui siin kuu,kaks tagasi kestis oma tublilt mitu korda rohkem.Kardan,et kui nii jätkub ei taha enam naine vahekorras olla,nüüd juba 2 kord nii juhtunud..

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Soovitan Teile tulla meie juurde vastuvõtule, räägime pikemalt, siis ma oskan pakuda mingi lahendusi. Nähtavasti on Teil mingi põletik, mille tagajärg - on seemnepurse aega muutumine. Meie registratuuri number on 5331 8008. Dr. Vladimir Vihljajev