püsiv erektsioon 26.07.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tervis,

Olen 23aastane mees ning mure selline, et olen suhteliselt pidevalt hädas soovimatu erektsiooniga, mis tekib täiesti suvalistel hetkedel - tööl, bussisõidu ajal või kus iganes ning seda suhteliselt sõltumatult sellest, kas mu mõtted üldse kuskil seksi vms ümber keerlevad. Pikemalt oma tüdrukuga koos olla on aga mõnes mõttes lausa piin - ainuüksi sellest, kui ta mul käest kinni võtab või ma mõtlen selle peale, et tal käest võtta, läheb juba kõvaks... Ja seda mitte ainult korraks, vaid ikka pikalt-pikalt ning see teeb üsna valu.

Ning mis vahekorda puutub, siis esimene laeng läheb alati juba peale 10 sekundit õhku...

Kas on mingit valemit, kuidas oma keha/aju veidi maha rahustada?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Ma väga vabandan et vastan küsimustele nii hilja, aga oli puhkusel ja Eestist ära. Tegelikult kõik muresid, millest Teie kirjutate, ütlevad ainult et Teie olete TERVE inimene. Samal ajal selge et Teie olete veel noor ja väga temperamentne - aga see ka on ainult hea. Olen nõus et mõnikord soovimatu erektsioon täielik segab. Mis selle vastu pakkuda? Üldjuhul intensiivne seks, sporditegevus, mingi hobby, ühesõnaga - füsiiline ja psühhiliine aktiivsus. Konkretselt Teie kohta - soovitan pöörduda meie juurde - kontrollime meestehormoonide tase, äkki see on tõiesti väga kõrge? Paralellselt arutame teine probleeme - enneaegne seemnepurske. Arvan et kindlasti saame aidata. Veel kord vabandust vaikuse eest. Vladimir