Peenise tundlikus 10.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mure selline, et kui noorena on mul juba ehk vbla natukene liiga tundlik, millega ka liiga kiire orgasm. Kas see nähtus võib ka kaduda vanemaks saades? Et muutub vähem tundlikumaks..

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Reeglina niimoodi see toimib - et vanusega väheneb ergutus ja tundlikus. Aga kui see segab kõvasti juba praegu, siis tulge vastuvõtule - saame aidata. Vladimir