varajane seemnepurse? 15.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

kui varajane on enneaegne? naiste seisukohalt on see vist alati varajane? millal on seemnepurse liiga hiline? mida teha varajase sp korral. mingid harjutused? mingid arstimid? kõige parem oleks selline mitteüldine vastus, mis viiks potenstsiaalse lahenduseni.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kui soovite mitteüldine vastus, soovitused ja harjutused tulge vastuvõtule (konsultatsioonile). Rahulikult räägime ja arutame kõike teemasi. Vladimir