Probleemid voodis... 08.05.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Ma pöördun teie poole probleemiga mis on järgmine.
Olen 22 aastane neiu,minu mees on 31aastane.oleme koos elanud juba 6 aastat ja meil on kaks imeilusat tytart.
Kahjuks on probleem tekkinud meil selles et ma tunnen iga päev vajadust oma mehega seksida,kuid tema väldib seda.Lopuks ongi nii et kui meil koos on tahtmine seksida siis lõppeb see kiiremini kui alguse sai-seepärast et mees lopetab enne mind.ma pole superorgasmiline naine ja vajan tugevat eelmängu ja tihtipeale loppeb see ikka nii et mina orgasmini ei joua..!
Kas siis viga on minus voi minu genitaalides ja mida ma selleks teha saan et ma saaksin nautida seksi igal korral kui ma seda teen...

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata et teie mehel on probleemid (nn. enneaegne seemnepurse). Mida harvem teil toimuvad seksuaal vahekorrad, seda kiiremini tema lõpetab iga kord. See on nagu kinnine ring. Esimene soovitus: kindlasti arutada temaga selle probleeme ja leida mingi *keskpunkti* - tähendab et suguühet peavad teil toimuma näiteks mitte harvem kui üle päeviti. juba see kindlasti paraneb teie suhet ja pikendab suguühet. Kui see ei aita või ei ole võimalik - pöörduge meestearsti pole. Soovin edu, Vladimir