rahulduse saamine 24.04.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen elanud juba oma partneriga peaaegu 6-s aastat koos, kuid mulle tundub, et meie suhte algusest peale, ei suuda ma temalt õiget rahuldust saada, keha jääb tihti närviliseks .Varasemas elus oma eelmiselt partnerilt sain rahuldusi. Praeguses elus oleme proovinud erinevaid poose ja ka vahekorra pikkused on erinevad, seksuaalselt suudab ta mind erutada. Tihti on mu keha seetõtõttu rahuldamata, nagu seksinäljas, ka igasugused abivahendeid olen soetanud, abi neist pole. keha saan rahulikumaks vahel ujumisega ja joogaga ,oma seksuaalsele ihale püüdes mitte mõelda, kuid see on raske, ega vist ei suuda terve elu nii koos elada, ta tahab minuga ka last saada, praegu olen 35 aastane. Ette tänades ootaksin teie nõu, kas tuleks mul ka mõelda uue paarilise leidmisele, mõned aastad tagasi käisin i. rammuli juures ka peale tema nõuandeid järgides pole minu seksuaalelu paranenud.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvan et Teile on pigem vajalik psühholoogi, kui arsti konsultatsioon. Kui on võimalik Tallinna tulla, siis soovitan Ester Välajots. Tema on just psühhöloog-seksuoloog. Vladimir