Veider lõhn vahekorra ajal 28.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus, et mu partner eritab imelikku lõhna vahekorra ajal. Kaenlaalused just. See ei ole higihais ja muul ajal ma seda ei tunne. Selline mõru või kibe lõhn, üsna terav. Mitte et see mind häiriks. Aga millest see tuleb?
Vabandan, kuna küsimus ei ole meditsiinivaldkonnast, lihtsalt tekkis huvi.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See on võimalik, kuna see on nn. normi variant. Tasub tulla meie juurde ja uurida mikrofloorat. Üldjuhul mingi kerge spetsifiline lõhn suguorganidest ikka olemas. Aga kui see on tugev ja terav ja torkib soovitan otsida põhjust, Vladimir