Erektsiooni ja seemnepurske häired 26.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem on selles et ei lähe kõvaks. Peenis jääb selliseks poolkõvaks või poolpehmeks, kusjuures seemnepurse toimub ja seejuures suhteliselt kiiresti. Mida teha? Märkuseks et naistega on olnud umbes aastane vahe väljaarvatud üksikud korrad ja antud olukord tuli ilmsiks uue pere loomisel uue naisega. Hetkel on käsil ka lahutusprotsess. Kas probleem võib olla psühholoogiline, füüsiline, vanuseline (olen 48 a) vms. või aitavad siin mingisugused ravimid?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Mõjutavad kõike ülenimetatud põhjused, aga esiplaanil, võib arvata et psühholoogilised - lahutuse stressid. Kui kõik see olukord lõpeb ja tuleb stabilsus, seksuaalprotsessid normaliseruvad ka. Muidugi olemas igasuguseid ravimeid, mis kirendavad selle protsesse. Tulge vastuvõtule. Vladimir