seks on muutunud väsitavaks 26.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Meil on partneriga juba pikka aega üks mure olnud. Nimelt on tema seksuaalsed vajadused suuremad kui minul. Mina soovin vahekorda umbes iga kolme päeva järgi, samas ei pea iga kord pikalt orgasmiga lõpetama. Naudin ka kähkukaid tema pärast. Mees aga soovib vahekorda tihemini samas võib öelda, et juttu teeb ta sellest päeva jooksul mitu korda. Nagu narritaks mind, muutudes pahuraks kui ma ära ütlen. Ise põhjendab ta seksisoovi, et siis on hea tuju ja saab tööd teha. Muidu pole tuju ja ta võib pool päeva mossitada. Ma tunnen, et seks on mulle nagu härjale punane rätik. Ma ei taha enam seda sõna kuulda. Sooviksin vahepeal jagada mehega muid hellusi (kallistusi, kaisus olemist) aga tema erutub kohe ja soovib et ma teeksin oraalseksi. Ütlen ausalt, et olen väsinud. Samas tunnen vajadust pingevaba seksi järele, mitte seksi järele, et mees tööd jaksaks pärast teha. Mida teha? Olen uurinud ka igasuguseid interneti lehekülgi ja uurinud võimalikke spetsialiste, aga nad paiknevad enamasti ikka Tallinnas või Tartus. Kas abi saaks ka juba paarist konsultatsioonist või kuidas need asjad üldse käivad?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan pöörduda kahekesina seksoloogi konsultatsioonile. Tallinnas - Ester Väljaotsa juurde, Tartus - Lemme Haldre juurde. Loodame et abi saaks juba esimesest konsultatsioonist. Vladimir