tupp ei lähe märjaks 21.02.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

mul selline problem,et ma tahaks tüdrukult süütust võtta ja ta tahab ise ka minuga magada......ma olen paar korda üritanud aga tal ei lähe piisavalt märjaks.Ma ei oska midagi teha....Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Ilmselt ei ole tüdruk selleks piisavalt valmis. Võimalik, et väliselt küll, aga sisemiselt äkki mitte? Tasuks uuesti sellel teemal juttu teha, mida ta tegelikult tahab.
Esimene vahekord on paljudele tüdrukutele hirmutav (kardab valu, rasedust jne.). Partnerist sõltub, kas ta läheneb sellel esimesel korral tormakalt või võtab aega, et luua turvaline õhkkond ja hirmu vähendada. Ilmselt vajab neiu pikemalt eelmängu (kallistused, suudlused, rindade erutamine, keha silitamine). Mõni neiu vajab seda päris pikalt. Esimene vahekod määrab Teie edasistes suhetes päris palju ja seepärast varuge kannatust.
Tervitades Lemme Haldre