peenise jäigastumine 10.01.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere, härra vihljajev! mul on pisike probleem- mul on tüdruksõber ja kui me suudleme/ameleme jms, siis mu peenis pidevalt jäigastub. vahekorda me seni ei ole veel sattunud-suhe on alles nooruke, 2 nädalat koos oldud. Seega, minu küsimus oleks Teile seesugune- kas on mingi moodus, millega saaks oma peenise jäigastumist kontrolli all hoida? Tihtilugu seostatakse seda ärritusega ja närveerimisega, minu puhul seda kohe kindlasti ei ole, ma ennemgi tüdrukutega koos olnud. Saaksite Te kuidagiviisi mulle nõu anda?

Kõike parimat soovides, Siim.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tegelikult ma ei tea vahendeid, mis aitavad peenise jäigastumist kontrolli aal hoida. See on normaalne, et kui teie suudlete, siis toimub seksuaalne ergustus ja selle pärast ei tasu närveerida. Noorel mehel suguti jäigastumine toimub mitu korda päevas, mõnikord niisama, ilma põhjust ja sellest ma ei näe mingi probleeme. Soovin edu, Vladimir