Glamüüdia ja seks 05.12.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Minu naispartneril avastati glamüüdia ja ilmselt on see ka minul siis. Naistearst määras meile ravimi nimega Ofloxin ja kuur pidi kestma 10 päeva. Naistearst keelas seksuaalvahekorra 3 nädala jooksul. Pärast seda tohtis vaid kondoomiga vahekorda astuda. Kas on keelatud igasugune vahekord või on anaal-, oraal- ja näpuseks lubatud?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Ravi ajal kindlasti mitte. Hiljemalt soovitan kindlasti kasutada kondoomi, eriti anaalseksi ajal. Näpuseksi ajal (nn. petting) ka on võimalik nakkata klamüüdiosi. Vladimir