segadus 30.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,

ma olen natuke segaduses.
Olen 22-aastane ja mu elukaaslane 23.
Kui tavaliselt räägitakse, et naine seksi ei taha, siis meil on vastupidi. Hea, kui kaks korda nädalas me midagi teeme. Minu jaoks jääb seda aga väheks.
Ma tean, et tal on praegu stress töö pärast, ja seda on ta ise ka põhjuseks toonud, aga ma tean ka (rääkisime), et masturbeerib ta ikkagi... Sest netiporno pidi kiiremini erutama ja päeval tekivad sellised vabad momendid, kus sellega tegeleda...
Mina ei suuda sellest aru saada, et ta ei taha seksi, aga ometi masturbeerib.
Samas, kui me ka seda teeme, siis sageli läheb tema erutuseks väga palju aega. Ka siis, kui ta tahaks...
Meil on selle pärast olnud nii palju tülisid ka juba... Aga tahaks ikkagi mõne professionaali käest igaks juhuks küsida.
Oleme ju siiski noored.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan teie elukaaslasele pöörduda meestearsti juurde - seal kontrollitakse tema hormonaalne seisund. Kui on normis, see tähendab et põhjust on stressis, aga võib olla teised probleemid. Võib ka pöörduda koos psühholoogi juurde. Vladimir