hakkama saamine 17.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 40-aastane meesterahvas, elasin üsna pikka aega üksi ja tegelesin eneserahuldamisega vahel rohkemal, vahel vähemal määral. Nüüd tekkis suhe, kuid selgus, et ma ei saa voodis hakkama ja mul on tõenäoliselt erektsiooniprobleemid. Mida ette võtta?
Kas näiteks viagra aitaks? Kui süütu see ravim on ja millise ajavahemiku jooksul enne vahekorda võiks seda pruukida?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Viagra aitab kindlasti. Ravim on üldjuhul süütu, kasutakse 0,5 tunni ennem vahekorra, mõjutab 1,5 tunni jooksul. Tulemus on üle 90%. Tulge vastuvõtule - räägime pikemalt. Vladimir