ei saa naudingut 21.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen 19 aastane neiu ja mul on selline probleem, et seksuaalvahekorra ajal naudingut olen saanud koguaeg aga orgasmi nüüd mitte koguaeg. Aga nüüd on olukord kuidagi kehvemaks läinud. Mitte kuidagi ei saa ja keset vahekorda hakkab ka alakõht valutama. Oskate ehk aidata, millest see tingitud olla ja mida ma tegema peaks.?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan pöörduda esialgu naissarsti juurde, äkki on mingi põlitiku, mis kutsub valusi. pärast võite pöörduda ka naissseksuoloogi juurde. Vladimir