Sperma paneb kipitama 15.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, olen 17 aastane neiu ning olen olnud seksuaalvahekorras veel suhteliselt vähe (u 10 korda). Kasutan ka Harmonet tablette. Probleem on nimelt selles, et kui partneril tekib seemnepurse, hakkab mul häbememokkade vahelt ja alt kipitama kui need spermaga kokku puutuvad.
Kas see võib olla mingi haigus või mis seda tekitab ?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Või teil on liiga tundlik limakesed suguorganidel, või partneril on liiga agressivne, teie jaoks, seemnevedeliku reaktsioon (pH). Praegu tasub kasutada kondoomi. Üliharva esineb ka allergia meeste seemnevedeliku vastu. Kui see ei kao ära 0,5 aasta jooksul tasub pöörduda mõlemale arsti juurde. Vladimir