purse 15.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 23 aastane noormees. Elanud läbi kaks pikka suhet. Probleem on järgnev, et kui seksimisele tekib paus siis teatud õhtud lähevad märjaks. Võin magada väga ilusasti või halvasti aga ikkagi saan orgasmi öösiti. Vahepeal tihedamini ja vahepeal harvemini. Mis peaksin sellises situatsioonis ette võtma, et seda ei juhtuks??? Äkki oskate mind aidata:)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See ei ole mingi patoloogia, kuna teie olete veel noormees. Ja teie suguhormoonide niivo peab olema nii kõrge, et kutsub iseseisvalt seemnepursed, kui seksuaal vahekorrad ei ole olnud mõni päeva jooksul. Kui see kõvasti segab - tulge vastuvõtule - leiame mingi lahendusi. Vladimir