naine üldse ei taha seksi 10.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. 2 kuud tagasi meil on sünsinud teine laps. vanem on kaks aastat. ja nüüd meil on suur probleem... naine üldse ei taha seksi. kõik muud muud meie peres on korras. aga me juba magame eraldi toas, kui ma alustan rääkida sellest, et olen veel noor mees ja mõni kord vajan seksi, siis tekkib skandal ja ta läheb oma ema juurde. ma proovisin teha kõike (lilled, kontserdid, jalutasin mõlema lastega, et anda talle magada, jne), aga mitte midagi ei aita. Ma olen selline inimene, et ei saa teist naisega seksida. ja nüüd juba mõtlen abielu lahutamisest. ta kogu aeg ütleb, et on väsinud ja ma usun talle, aga ise olen väsinud ka, sest töötan vähemalt 6 päeva nädalas ja ütlen talle sellest, et ma saan aru, aga kõik me oleme väsinud, kuid ma nagunii tahan teda...
Mida ma pean tegema? ma saan aru, et laps on väga raske töö, sest see on juba teine laps meie peres, kuid pärast vanema lapse sündmist kõik oli korras.
Aidake palun meile.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks probleem on tüüpiline, teie ei ole üksi. Igas perekonnas elatatakse üle sellised momendid. Veel on liiga vara. Reeglina nn. adaptatsiooni periood kestab kuni 6 kuueni. Kõike mida teie olite proovinud on õige, aga ärge forseerige oma suhted. Ükskord teie abikaasa muutub oma arvamus ja ise teeb samm teie suunasse. Samal ajal, kui see olukord kestab üle aasta tasub pöörduda psühhoologi juurde. Vladimir.