esimene kord 03.08.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

mu tüdruk on eel süütu ja kui me üritame vahekorda astuda siis ütleb ta et tal on valus ja lükkab mu jälle eemale. Kuidas ma saaksin seda talle kergemaks teha, ta tunnistab et tahab seda aga kardab liigselt.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Mulle tundub, et ta pole veel vahekorraks valmis. Võimalik, et teda kammitsevad hirmud, mis võivad olla psühholoogilist laadi (hirm raseduse ees, pole õige aeg, ei tunne piisavalt usaldust jne.). Võimalik, et ta vajab rohkem kinnitust, et Sa oled tema suhtes tähelepanelik, hell ja pead temast lugu. On teil mõningad tähtsad asjad omavahel rääkimata?
Anna talle aega.
Kui aga oled teinud enda arvates kõik võimaliku, siis paku neiule võimalust pöörduda konsultatsiooniks noorte nõustamise keskusesse. Sellised keskused on mitmes suuremas linnas.
Tervitades Lemme Haldre