valu seksimisel 21.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere, olen 23 a, naisterahvas. Mure järgmine-uue sekspartneriga on seks valus, sellist kogemust pole varem olnud ja see küllaltki ebameeldiv. Peenis on keskmise suurusega, ei usu et asi selles. Kui mees tõukeid teeb, siis nagu lööb kuskil seest valu nii tugevaks, et seks lausa väljakannatamatu. Millest selline asi? Sünnitanud pole, rasestumisvastastest vahenditest kasutan Diane35 antibeebipille.

mures N (23)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Arvan et teil võib olla migi günekoloogiline probleem. Tasub pöörduda naisarsti juurde ja küsida nõu. Kui tema ei leia mingi põhjust (põletikke) siis see on seksuoloogiline probleem. Kirjutate uuesti ja mina soovitan kelle juurde võib pöörduda.