Ümber noku kasvav kortsus lisanahk 18.05.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem selles et olen 20 aastane ja elan koos 20 aastase neiuga. Seksi elu on meil mega hea, mina rahuldan teda ja tema mind. Kuid ühel ilusal päeval vetsu minnes nägin ma oma noku naha peal mingeid: kas seeni, lisanahk, kortsus punne, koledaid valgeid asju - ma ei tea mis see on - ma olen oma noku pestnud, proovinud need ära tirida (see on valus) neid aga see ei õnnestunud mul. Proovisin ka üht kreemi, aga mitte kui midagi. Aina tekkivad uued juurde. Pole kunagi meeste arstil käinud kuid natuke ka kardan minna. Äkki on midagit tõsist lahti. Valu see kortsus nahk tilli otsas mulle ei tekkita, ja seksielu läheb täie hooga edasi, ja sellist asja ka pole, et minu elukaaslasel ka tekkinud naisteasja(tutti) peal. Petnud ma oma elukaaslast ei ole, elame koos 10 kuud. Võin öelda, et peale seksi regulaarselt pesemas ka ei käinud, kuid siis - mis asi seda mul põhjustas ja kuidas sellest lahti saada. Muidu maakeeles öelda - MUNN ON KATKI :(

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tõenäoliselt teil on kas seenhaigus, sellepärast nahk on kortsus või ilmunud kondülöömad (maakeeles - soolatüügad). Tasub pöörduda meestearstile. Tema vaatab, võib olla võtab mingi analüüsi vattipulgaga ja määrab ravi, mis kindlasti aitab