mure mehega 21.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem on nimelt selles,et kui tekkis internett,siis kolis mees osaliselt sinna,et tõmmata pornofilme ja neid vaatata.Seks jäi harvemaks ja tekkisid tülid.Kahtlustasin meest enda rahuldamisel ja leitsin ka sellele kinnituse.Nimelt vaatas mees üks õhtu jälle filme ja saatis mu magama kuna ma keeldusin ,ta vihastus.Pakkusin siis ,et seksime aga ta keeldus ja vabandas,et on väsind .Lõpuks väsisin nurumast ja läksin magama ja kui tunnipärast äkki üles tulin siis mees rahuldas end. Sai minu peale tigedaks,et miks ma ei lase tal elada.Milles võib olla probleem ,et mees keeldub minuga seksimast ja rahuldab end ise filme vaadates.Arvan,et seda on ka ennem olnud.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere, nähtavasti temal (teie mehel) on ilmunud juba internedi sõltuvus. Võib olla temal on mingi fantaasiad (näiteks sado-maso teemad), tema leiab võrgust seda kohta materjalid , loeb, ergutab ennast ja masturbeerib samal ajal. Olemas veel igasugused võimalused, näiteks - kirjad, porno-video, fotogaleriiad jne). Kurb see, et teie ei ole esimene, kes sellest räägib. Internetti-sõltuvus segab normaalsele abielule, solvutab teise partnerit. Mina soovitan arutada temaga probleemi ja kui tema on nõus, võib olla tulla konsultatsiooniks psühholoogi-seksuoloogi juurde. Kui tuleb vajadus - pakun konkreetne nimi.