paarisuhe 11.03.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mees 50 naine 34
Kuidas käituda ja kuidas edasi elada kui on tekkinud situatsioon kus mees tahab ( ja on seda ka aastaid teinud) seksida iga päev. Õhtuti pakub võimalust seksida naise orgasmini aga hommikuti soovib "kähkukat" naine aga ei soovi nii tihti seksida ja peab seda lausa ebanormaalseks ning ebatervislikuks? Sellest konfliktist saavad alguse tülid ja kogu muu elu ruineerumine. Kas on ka sellise situatsiooni kohta kirjandust?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Inimeste seksuaalvajadused on erinevad ja mingit retsepti olukorra lahendamiseks anda kahjuks ei oska. Kui partner soovib paarisuhet säilitada võiksite koos arutada, kas on aeg-ajalt teisi pingelangetamise mooduseid.
Eesti keeles kirjandust selle teema kohta pole kohanud. Küll on olemas aga võõrkeelseid materjale.
L. Haldre