libesti 28.02.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure, et 5 päeva tagasi olin mehega vahekorras ning me kasutasime libestit. Varem pole me seda teinud. Pärast vahekorda oli väga valus tualetis käia ning nüüd tuleb sellist valget eritist. Muidu on selline imelik tunne, sügeleb. Mehel tekkis ka probleem - punetab. Milles asi võib olla? Ning kui ruttu pean ma arstile minema, sest järgmise nädala jooksul ma kahjuks ei saa. Kas hiljem võib olukord hullemaks minna? Aitäh juba ette!

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib olla teil on allergia libestit vastu? Või agenes seenhaigus? Reeglina nädala-kahe jooksul see ise läheb üle. Aga muidugi õigem on näidata ennast arstile, tema leiab lahendusi.