mure endaga... 24.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere!
üritan teha lühidalt!
mul on mure seksimisega. mure sellest et ma ei pea seksides kaua vastu. igakord kui seksima hakkan teen ma seda kiiresti kuna ei tunne eriti midagi ja kui lahti läheb siis ei ole kaa mingit erilist tunnet.kas asi selles et seks liiga lühike? küsimus et kuidas saab seksi pikendada nii et ma ise kaa seksi nautida saaks mitte ei peaks mõtlema koguaeg et peaks ma ometi kaua vastu. oraal seksi puhul on asi aga teistmoodi siis võib minna lahti minemiseni koguni 10 min ja ära ei vaju aga on üks asi mida mu partnerit väga häirib on see et mu peenisest tuleb mingit vedelikku vms mis ei pidavat olema hea maitsega. millest see võib tulla? vedelik on selline läbipaistev ja kleepuv ja vastiku haisuga!
küsimused siis et: mida teha et seks pikem oleks ja peenis ära ei vajuks ja mis oleks ikka jäädav mitte ei peaks igakord enne vahekorda mingit tabletti võtma? ja siis et mida ettevõtta selle haisva limaga mis eritub peenisest?
kas see lima moodi asi võib tuleneda liigsest seksist st pidevast seksist?
kas peaksin minema meeste arsti vastuvõtule?

ette tänades: MJ

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere MJ. Arvan et tasub minna arsti vastuvõtule ja teha mingi analüüsid, sellepärast et reeglina lima, mis tuleb peenisest on läbipaistev ja lõhnatu või kerge spetsiifilise (kastani) lõhnaga. Võib olla teil on sugutrakti põletik, mis kutsub ka eneeaegne seemnepursked.