Tere 12.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere, sooviksin küsida sellist asja.
Olen ise 16 aastane, varsti juba 17 aga mu peenis on väga väike ja nagu "imiku" ea peenise kujuga : /
mida ma peaksin ette võtma sest peenise otsas on nagu "lott" või sarnast.
ei ole nagu tavaline oleks.
ja peenise pikkus on ka oma kusagil 12cm.
Sooviks vastust

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Ma arvan et tasub näidata oma suguti spetsialistile, las tema vaatab ja otsustab. Võib olla teil on eesnahk liiga pikk ja kitsas? Peenise pikkuse kohta vastan et see on keskmine, isegi ei ole väike.