Puudub igasugune seksuaalne huvi... 03.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 29 aastane mees ja elame abikaasaga väga ilusat abielu. Puhkame hästi palju, teeme koos sporti ja ka öine aktiivne nt tantsimine on tore. Kõik selle hetkeni, kuni jõuame voodisse. Sellest hetkest on kõik valesti, kuna mul ei ole isu seksiga tegeleda. Naine teeb küll igasuguseid trikke, et mind kuumaks kütta, kuid mind jätab see külmaks. Ühesõnaga puudub igasugune soov seksi järele. Oleme proovinud viagrat, kuid peale selle, et suguti kõvaks läheb, ei toimu midagi. Ühesõnaga tahtmist ei ole üldsegi. Asjal on see probleem, et abikaasa kahtlustab, et ma petan teda või ei eruta mind tema enam ja kui asjad niimoodi jätkuvad, siis lihtsalt lähme lahku valedel põhjustel. Seda aga ei sooviks me kumbki ning petmine ei ole ka mul olnud kunagi mõttes, kuna ka teiste naiste vastu seksuaalne huvi puudub. Ei ole ka endasoo vastu huvi, lihtsalt puudub igasugune seksuaalne huvi. Kas siin on tegemist nt haigusega või on põhjus muus? Ei usu, et oleks stress või ülekoormus, pöörame just puhkusele ja meelelahutamisele suurt rõhku. Kuidas asja lahendada või kust abi saada?
Lugupidamisega.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Esialgu soovitan kontrollida oma tervis - veri suhkur, kolesterool jne., võib uurida ka suguhormoonide tase. Võite pöörduda meie meestekeskuse juurde Tallinnas või Tertus. Kui need asjad on normi piires tasub otsida abi seksuaalnõustaja või psühholoogi käes. Äkki olemas mingi sügav probleem, mis rikub teie suhed.