Levitra 03.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Kui tihedalt peaks kasutama Levitrat et see mõjuks rohuna, mitte ühekordse abivahendina. Kas kuus päeva järjest iga päev või aitab ka siis kui need kuus tabletti võtta näiteks ühe kuu jooksul?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan kasutada 6-8 korda 2-3 päeva tagant. Kokku läheb 3 nädalad. Reeglina hästi aitab, annab piisav ravieffekti.