Erektsioonihäire 03.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen 36 aastane mees. Aastaid tagasi oli mul erektsiooniga probleme ja mulle kirjutati välja selline ravim nagu Johimbin. Nüüd on mul jälle tekkinud probleeme, käisin ka arsti vastuvõtul, kuid see arst väitis, et meil sellist ravimit nagu Johimbin enam ei müüda. Samas aga ühes vastuses te soovitasite seda ravimit. Kas siis oleks veel seda ravimit võimalik saada ja kuidas?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Ja, tõiesti apteegis seda ravimit ei ole, sellepärast et tema ei ole Eestis registrerinud kui ravim. Samal ajal olemas mitu toidulisandid (igasugused meeste kompleksid) mis sisaldavad johimbini. Võite küsida seks.poes näiteks(kvaliteedi kahjuks ma ei saa teile garaanterida). Olemas mitu firmad, mis tegelevad toidulisandiga. Effektiivsus johimbinist 50%, teised 50% vastavad et mõju ei ole. Mõnele patsiendile hästi mõjub.