Peenis ei lähe piisavalt kõvaks. 02.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

varem pole vahekorras olnud ja hiljuti oli võimalus aga ei läinud piisavalt kõvaks. ise arvan et segajaks võis olla alkohol, kuigi seda olin vähe joonud ja olin ka närvis ja ei suutnud keskenduda. nüüd hiljem onaneerides ei taha ka piisavalt kõvaks minna. mida peaks tegema? kas see on normaalne? olen 18aastane noormees.

ette tänades

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kõik see on absolüütne normaalne. Ei ole vaja midagi tegema, andke oma peenisele väike puhkus, las tõiesti puhkab paar nädalad. Närvid ja alkohol, mõlemad vähendavad meeste erektsiooni. Ja see et kord või kaks ei ole õnnestenud juhtub igal mehel ja mitte ainuke kord. Lihtsalt sellest keegi ei räägi.