peenise eritis 29.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

olen mees.. 19. aastane, varem pole probleeme olnud ja nüüd äkki mingi nädal aega juba eritub peenisest sagedasti, mingit läbipaistvat vedelikku, mis aluspükstele kuivab kollaseks. urineerimine pole valus, aga kuidagi "sügelev" ebamugav ühesõnaga. kuna on kindel seksuaalpartner ja mõlemad terved siis ei usu et tegu on suguhaigusega, mis see muidu olla võiks, kust saada ravi?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tasub ikka teha kõik sugutestid ära, sellepärast et mõnel suguhaigusel olemas väga pikkad peituvperioodid (üle aasta). Teine variant - et teil ägenes prostatiit ehk eesnäärepõletik. See viimane on kahtlane, kuna teie olete liiga noor selle haiguse jaoks. Soovitan ikka kohe pöörduda arsti juurde, kas androloogi või uriloogi juurde.