tere.. 05.12.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Mul on probleeme erektsiooniga, olen noor 18 aastane, kuid kolm kuud tagasi oli kõik korras. Kas on olemas mingid ravimid mis aitaksid ja peale nende tarvitamist enam mingit ravi poleks vaja, et kõik oleks jälle normaalne.
Ja kui on retseptiga kas oleks kuidagi võimaliks saada retsept ka arsti juurde minemata?
aitäh.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Ja, niisugused ravimeid olemas, reeglina nad aitavad. Aga, kahjuks ikka vajalik pöörduda arsti juurde. Mitte eriti soovitan osta ravimeid interneti kaudu. Samal ajal, kui teil ei ole praegu kindel partnerit, on võimalik ajutiselt erektsiooni nõrgemine. Olen veendunud, kui teie leiate endale sõbrannat, kes meeldib teile ja ergutab teid, kõik ise läheb normaalsed.