valud kubemes 22.11.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!

Elukaaslane (22 aastane) kurdab muret, et peenises või häbemepiirkonnas esinevad paar kordas aastas teravad valud. Üks hoog kestab kestab kuskil paar tundi ja nii on tal olnud juba neli aastat. Suguhaigus see olla ei saa, sest valud hakkasid juba siis kui seksuaalvahekorda ei oldud veel astutud. Millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Väga erinevad variandid võivad olla. Parem, kui tema pöördub spetsiaalisti poole. Las tuleb arsti juurde. Nagu regel see ei ole ohtlik, ja mõni kord ise läheb üle.