liiga avar tupp 27.07.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Olen 26 aastane naine, kahe lapse ema. Noorem laps saab kohe aastaseks. Mure on järgmine et tundub nagu oleksid kõik tupelihased kadunud ja tupp väga avar. See häirib mind tõsiselt. Olen proovinud tupekuule, teen pidevalt alakeha harjutusi. kas on olemas ka mingit kirurgilist võimalust et saada enesega rahulolu tagsi. Ka seks ei meeldi enam sellepärast. Palun aidake!!!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Enne kui ma midagi konkreetset öelda saaksin, peaksin teid nägema. Seega tulge vastuvõtule. Naistekliinik reg N 7319998, võiElite kliinik tel N 7409930. Võimalus on teha tuppe ahendav operatsioon. tervitades DR Kadastik